Apie Mus

Mūsų vertybės

Esame patikima interneto ekspertų komanda. Mūsų vertybės yra kokybė, vertės kūrimas ir ilgalaikis bendradarbiavimas. Mūsų komandą sudaro tik geriausi specialistai.

Ką mes siūlome?

Mes įsiklausome į kliento poreikius ir pasiūlome tik geriausius ir didžiausią vertę kuriančius sprendimus. 
Mes vertiname kiekvieną mūsų klientą.

Mūsų Komanda

Steponas

Patyręs interneto svetainių kūrėjas, Web dizaineris. Turintis solidžią patirtį informacinių technologijų paslaugų srityje.​ Nuolat tobulėja ir plečia žinias tiek dizaine tiek techniniuose svetainių kūrimo srityse.

Tadas

Save išbandęs keliose skirtingose industrijose save atrado svetainių kūrimo, web dizaino srityje. Turintis didelę patirtį konsultuojant ir įsiklausant į kliento poreikius.

Martynas

Martyno aistra programavimas. Pradėjęs programuoti suprato, kad tai jo pašaukimas. Šiuo metu Martynas nuolat dirba su sudėtingiausiais ir aukščiausios kompetencijos reikalaujančiais projektais.

Mūsų Darbai

Ką mano mūsų klientai?

Dėkojame Steponui už gražų bendradarbiavimą:) Puikiai girdi kliento pageidavimus. Profesionaliai pataria. Darbas buvo atliktas kokybiškai, reikalingi pakeitimai buvo atliekami iš karto. Kaina gera. Tikrai rekomenduojame! Dar kartą Ačiū! UAB ,,Kelių žvaigždės"
Roma Kolesnikovienė
Vadybininkė
Atsakingas darbas, teisingi sprendimai. Rekomenduoju!
Gabriel Kolesnikov
Designlab.lt Vadybininkas
Puikus klausymosi gebėjimai, gražus, aiškus, paprastas dizainas. Vienu žodžiu talentingas žmogus. Visiems rekomenduoju!
Vilius Shulte
Biliardo-Snukerio Treneris

Svetainė Tau

Susiek su mumis ir mes  rasime tau tinkamiausią sprendimą internetinei svetainei sukurti ar jau turimą svetainę patobulinti.

Susisiek su Mumis