Apie Mus

Mūsų vertybės

Esame patikima interneto ekspertų komanda. Mūsų vertybės yra kokybė, vertės kūrimas ir ilgalaikis bendradarbiavimas. Mūsų komandą sudaro savo srities specialistai.

Ką mes siūlome?

Mes įsiklausome į kliento poreikius ir pasiūlome tik geriausius ir aukštą vertę kuriančius sprendimus. 
Mes vertiname kiekvieną mūsų klientą.

Mūsų Komanda

Steponas

Web dizaineris, IT sprendimų konsultantas. Turintis solidžią patirtį informacinių technologijų paslaugų srityje. Nuolat tobulėja ir plečia žinias web dizaino, e-komercijos marketingo ir techniniuose svetainių kūrimo srityse.

Tadas

Web dizaineris, IT sprendimų konsultantas. Nuolat tobulėja ir plečia žinias web dizaino, e-komercijos marketingo ir techniniuose svetainių kūrimo srityse.

Martynas

Programuotojas. PHP ( Symphony, Laravel), JavaScript. Darbas su duomenų bazėmis MySQL, mokėjimų sistemų ir trečiųjų šalių servisių integravimas, serverių konfigūravimas, svetainių programinės įrangos priežiūra ir palaikymas,.

Mūsų Darbai

Ką mano mūsų klientai?

Dėkojame Steponui už gražų bendradarbiavimą:) Puikiai girdi kliento pageidavimus. Profesionaliai pataria. Darbas buvo atliktas kokybiškai, reikalingi pakeitimai buvo atliekami iš karto. Kaina gera. Tikrai rekomenduojame! Dar kartą Ačiū! UAB ,,Kelių žvaigždės"
Roma Kolesnikovienė
Vadybininkė
Atsakingas darbas, teisingi sprendimai. Rekomenduoju!
Gabriel Kolesnikov
Designlab.lt Vadybininkas
Puikus klausymosi gebėjimai, gražus, aiškus, paprastas dizainas. Vienu žodžiu talentingas žmogus. Visiems rekomenduoju!
Vilius Shulte
Biliardo-Snukerio Treneris

DUK

Svarbiausi dalykai, kuriuos mums reikia sužinoti apie jus:  jūsų veiklos sritis, kokias paslaugas ar produktus norite parduoti, pagrindinis svetainės tikslas (pardavimas, idėjos testavimas ir t.t.), aptarti svetainės struktūrą, dizainą, vaizdinę medžiagą, tekstus kuriuos norėsite pateikti internetinėje svetainėje , reikalingus  funkcionalumus.

Internetinės svetainės kaina priklauso nuo daug faktorių, vieni svarbiausių: reikalingas individualus ar standartinis dizainas pagal ruošinį,  vidinių puslapių skaičius, funkcionalumai. Jei pageidajaute, kad pateiktumėme mūsų kainos pasiūlymą, užpildykite anketą dešinėje.

Darbai trunka priklausomai nuo projekto sudėtingumo, svetainės turinio apimties bei kaip greitai gauname  visą reikalingą informaciją iš užsakovo svetainės kūrimui. Standartinės elektroninės parduotuvės sukūrimas užtrunka nuo 2 iki 6 savaičių,

Susisiekite su mumis telefonu  +37062124163 , el. paštu info@webexpertai.lt arba užpildykite dešinėje esančią kontaktų formą.

Teikiame vidinio SEO optimizavimo paslaugas. Tad galime optimizuoti internetinės parduotuvės vidinį SEO. 
Kaina priklauso nuo vidinių puslapių ir produktų skaičiaus.

Taip. Mes optimizuojame ir pritaikome dizainą visų dydžių ekranams, tiek mobiliųjų įrenginių, plašetėms tiek skirtingo dydžio kompiuterių ekranams,

Svetainės valdymui naudojame  patikimą ir vieną populiariausių, turinio valdymo sistemą – WordPress, Woocommerce. Ši turinio valdymo sistema leidžia lengvai atlikti reikiamus turinio pakeitimus, esant poreikiui plėsti internetinę svetainę, pridėti papildomus produktus, puslapius ir  funkcionalumus. Daugiau apie WordPress ir Woocommerce galite pasiskaityti čia

Susisiek Su Mumis

Kilo klausimų, domina darbas su mumis? Užpildykite kontaktų formą ir mes atsakysime į jums rūpimus klausimus