Internetinių Parduotuvių
Kūrimas

Internetinių Parduotuvių
Kūrimas

Kuriame WooCommerce Shopify BigCommerce El. Parduotuves

Internetinė parduotuvė pagal dizaino ruošinį
 • Dizaino ruošinio pritaikymas
 • Dizaino pritaikymas skirtingo dydžio ekranams
 • Paprastas puslapių redagavimo įrankis, kurio pagalba galėsite patys valdyti el. parduotuvės turinį
 • Apmokėjimų integracija
 • Kurjerių integracija
 • Susirašinėjimo su klientais realiu laiku (live chat) funkcija
 • Kontaktų forma
 • Socialinių tinklų integracija
 • Klientų registracijos funkcija
 • Gyventojų duomenų apsaugos langas
 • El. pašto sukūrimas
 • Google analytics integracija
 • Google žemėlapis

Individualaus dizaino internetinė parduotuvė
 • Individualus dizainas
 • Dizaino karpymas, programavimas
 • Paprastas puslapių redagavimo įrankis, kurio pagalba galėsite patys valdyti internetinės parduotuvės turinį
 • Apmokėjimo sistemų integracija
 • Kurjerių intergracija
 • Susirašinėjimo su klientais realiu laiku (live chat) funkcija
 • Kontaktų forma
 • Vaizdinio turinio galerija
 • Socialinių tinklų integracija
 • Klientų registracijos funkcija
 • El. pašto sukūrimas
 • Google analytics integracija
 • Google žemėlapis

Esam pasirengę jūsų verslui suteikti didžiausią pridėtinę vertę įgyvendinant jūsų projektą.
Naudojame paprastai valdomas WordPress, Woocommerce, Shopify, BigCommerce internetinių parduotuvių platformas. Sukuriame patrauklų jūsų ir klientų poreikius atitinkantį elektroninės parduotuvės dizainą, diegiame, programuojame reikiamus funkcionalumus, optimizuojame el. parduotuvės SEO. Atsakingai ir profesionaliai dirbame siekiant aukščiausių rezultatų.

Sukūrę internetinę parduotuvę nepaliekame savo klientų likimo valioje. Teikiame internetinės parduotuvės priežiūros ir konsultacijos paslaugas, apmokome kaip naudotis svetaine.

Mūsų sprendimai

Internetinė parduotuvė greitai ir ekonomiškai

Internetinės parduotuvės kūrimas naudojant ruošinius. Tai puikus būdas reprezentuoti teikiamas paslaugas, produktus ar pradėti prekiauti, turint nedidelį biudžetą ir laiką.

Individualaus dizaino internetinė parduotuvė

Internetinės parduotuvės dizainas kuriamas pagal jūsų individualius poreikius. Šis sprendimas reikalauja daugiau laiko ir didesnio biudžeto.

Woocommerce Pranašumai

Viena geriausių WordPress savybių – lengvas turinio valdymas . Todėl ne tik programuotojai gali išmokti naudotis WordPress turinio valdymo sistema. Tai yra todėl, kad ši sistema turi intuityvią vartotojo sąsają. Integruotą funkcijų valdymo lauką, kuriame vartotojai gali pridėti naujus puslapius, įrašus, kategorijas, pakeisti nustatymus ir netik. Viena geriausių WordPress sistemos savybių – lengvas naudojimasis. 

Nuotraukos, vaizdo įrašai, tekstai ir kiti vaizdinės medžiagos elementai gali būti lengvai pridėti į jūsų WordPress puslapį reikalingiems turinio pakeitimams atlikti. Ši sistema siūlo drag-and-drop sistemą, kuri leidžia nutempti norimą vaizdinį turinį į norimą vietą, įkelti ir  lengvai patalpinti puslapyje.


Draugiškumas google paieškos sistemai yra vienas didžiausių WordPress TVS privalumų. Paieškos sistemos mėgsta WordPress, nes šio sistemos kodas yra paprastas ir švarus, dėlto paieškos sistemoms kaip google, lengva indentifikuoti ir indeksuoti puslapių turinį. Tai pat ši sistema suteikia galimybę kiekvienam puslapiui pritaikyti SEO komponentus, tokiu būdu užtikrinama aukštą pozicija paieško sistemų rezultatuose.

 

WordPress atviro kodo sistema siūlo ypatingas lankstumo galimybes, kurios gali būti panaudotos kuriant tinklapius skirtingoms paskirtims. Tai gali būti tiek informacinė svetainė, blogas ar elektroninės parduotuvė. O esant naujiems plėtros, naujų puslapių ir funkcijų poreikiams, tai gali būti sukurta ir integruota į jau veikiančią internetinę svetainę.

WordPress TVS programinė įranga, sistemos kodas yra reguliariai atnaujinamas. Todėl WordPress sistema atitinka visus šių dienų saugumo reikalavimus ir leidžia naudotis naujausiais technologiniais sprendimais.

Woocommerce yra įskiepis Wordpres’ui. Kuris leidžia kurti puikiai atrodančias el. parduotuves su visais reikiamais funkcionalumais.
Woocommerce įskiepis puikiai integruojasi su WordPress TVS ir suteikia pilną kontrolę el. parduotuvių vystytojams ir savininkams. 

Su WordPress TVS jūs galite auginti internetinę svetainę tuo metu, kai ir jūsų verslas auga. Galite pradėti nuo paprastos vieno puslapio informacinės svetainės ir vėliau poreikiui esant perdaryti į elektroninę parduotuvę ar portfolio puslapį, arba pridėti neribotą skaičių blogo straipsnių.

WordPress taip pat lyderiauja prieš kitas platformas kaip pinigus taupanti platforma. WordPress dizaino sukūrimo, vystymo, programavimo, priežiūros kaštai palyginus  su kitom platformom yra nedideli.

Mūsų Darbai

Italų stilistų pasalugos mėnesinė prenumerata
Moteriškų rankinių ir krepšių parduotuvė

Internetinės Parduotuvės Kūrimo Procesas

Darbų Sąrašas

Svetainės žemėlapis

Dizaino darbai

Programavimo darbai

Svetainės startas

DUK

Svarbiausi dalykai, kuriuos mums reikia sužinoti apie jus:  jūsų veiklos sritis, kokias paslaugas ar produktus norite parduoti, pagrindinis svetainės tikslas (pardavimas, idėjos testavimas ir t.t.), aptarti svetainės struktūrą, dizainą, vaizdinę medžiagą, tekstus kuriuos norėsite pateikti internetinėje svetainėje , reikalingus  funkcionalumus.

Internetinės svetainės kaina priklauso nuo daug faktorių, vieni svarbiausių: reikalingas individualus ar standartinis dizainas pagal ruošinį,  vidinių puslapių skaičius, funkcionalumai. Jei pageidajaute, kad pateiktumėme mūsų kainos pasiūlymą, užpildykite anketą dešinėje.

Darbai trunka priklausomai nuo projekto sudėtingumo, svetainės turinio apimties bei kaip greitai gauname  visą reikalingą informaciją iš užsakovo svetainės kūrimui. Paprastos svetainės arba elektroninės parduotuvės sukūrimas užtrunka apie 2-4 savaites. 
Jei projektas sudėtingesnis arba mūsų užimtumas didelis darbų trukmė ilgėja.

Susisiekite su mumis telefonu  +37062124163 , el. paštu info@webexpertai.lt arba užpildykite dešinėje esančią kontaktų formą.

Teikiame vidinio SEO optimizavimo paslaugas. Tad galime optimizuoti internetinės parduotuvės vidinį SEO. 
Kaina priklauso nuo vidinių puslapių ir produktų skaičiaus.

Taip. Mes optimizuojame ir pritaikome dizainą visų dydžių ekranams, tiek mobiliųjų įrenginių, plašetėms tiek skirtingo dydžio kompiuterių ekranams,

Svetainės valdymui naudojame populiarias platformas kaip WordPress, Woocommerce, Shopify, Wix, Squarespace, BigCommerce. Šių platformų palyginimą galite rasti šiame straipsnyje . Daugiau apie WordPress ir Woocommerce galite pasiskaityti čia

Susisiekite Su Mumis

Kilo klausimų, domina darbas su mumis? Užpildykite kontaktų formą ir mes atsakysime į jums rūpimus klausimus

Vieta

Vilnius, Lietuva

Darbo laikas

I-V: nuo 9 iki 18.00

×