Interneto Svetainių Kūrimas

Profesionalus interneto svetainių kūrimas pagal jūsų poreikius

Interneto pagalba pasaulis tampa vis mažesnis. Todėl internetinės svetainės svarba verslui tik didėja. Internetinė svetainė yra toks įrankis jūsų verslui, kuris gali atnešti didelę pridėtinę vertę tiek jūsų verslui, tiek jūsų klientams. Todėl yra tiesiog būtina išnaudoti interneto teikiamus privalumus.

Mes kuriame:  nukreipimo puslapius „landing page“, reprezentacines, informacines ir kompleksines interneto svetaines. Integruojame reikalingus funkcionalumus.

Mūsų sprendimai

Internetinė svetainė greitai ir ekonomiškai

Internetinės svetainės kūrimas naudojant ruošinius. Tai puikus būdas reprezentuoti teikiamas paslaugas, produktus ar pradėti prekiauti, turint nedidelį biudžetą ir laiką.

Individualaus dizaino internetinė svetainė

Internetinės svetainės arba el. parduotuvės dizainas kuriamas pagal jūsų individualius poreikius. Šis sprendimas reikalauja daugiau laiko ir didesnio biudžeto.

Specializuojamės WordPress turinio valdymo sistemoje

Mūsų kuriami projektai yra lengvai vystomi ir tobulinami, šį pranašumą mums leidžia pasiekti mūsų naudojama internetinių svetainių turinio valdymo sistema WordPress. 

Pabaigę projektą nepaliekame savo klientų likimo valioje. Teikiame interneto svetainių priežiūros ir konsultacijos paslaugas, apmokome kaip ja naudotis.

WordPress Pranašumai

  • Lengvas turinio valdymas

Viena geriausių WordPress savybių – lengvas turinio valdymas . Todėl ne tik programuotojai gali išmokti naudotis WordPress turinio valdymo sistema. Tai yra todėl, kad ši sistema turi intuityvią vartotojo sąsają. Integruotą funkcijų valdymo lauką, kuriame vartotojai gali pridėti naujus puslapius, įrašus, kategorijas, pakeisti nustatymus ir netik. Viena geriausių WordPress sistemos savybių – lengvas naudojimasis. 

  • Vaizdinės ir tekstinės medžiagos įkėlimas, redagavimas

Nuotraukos, vaizdo įrašai, tekstai ir kiti vaizdinės medžiagos elementai gali būti lengvai pridėti į jūsų WordPress puslapį reikalingiems turinio pakeitimams atlikti. Ši sistema siūlo drag-and-drop sistemą, kuri leidžia nutempti norimą vaizdinį turinį į norimą vietą, įkelti ir  lengvai patalpinti puslapyje.


  • Draugiškas SEO

Draugiškumas google paieškos sistemai yra vienas didžiausių WordPress TVS privalumų. Paieškos sistemos mėgsta WordPress, nes šio sistemos kodas yra paprastas ir švarus, dėlto paieškos sistemoms kaip google, lengva indentifikuoti ir indeksuoti puslapių turinį. Tai pat ši sistema suteikia galimybę kiekvienam puslapiui pritaikyti SEO komponentus, tokiu būdu užtikrinama aukštą pozicija paieško sistemų rezultatuose.

 

  • Lankstumas

WordPress atviro kodo sistema siūlo ypatingas lankstumo galimybes, kurios gali būti panaudotos kuriant tinklapius skirtingoms paskirtims. Tai gali būti tiek informacinė svetainė, blogas ar elektroninės parduotuvė. O esant naujiems plėtros, naujų puslapių ir funkcijų poreikiams, tai gali būti sukurta ir integruota į jau veikiančią internetinę svetainę.

  • Saugumas ir naujausi techniniai sprendimai

WordPress TVS programinė įranga, sistemos kodas yra reguliariai atnaujinamas. Todėl WordPress sistema atitinka visus šių dienų saugumo reikalavimus ir leidžia naudotis naujausiais technologiniais sprendimais.

  • E-Komercijai - Woocommerce

Woocommerce yra įskiepis Wordpres’ui. Kuris leidžia kurti puikiai atrodančias el. parduotuves su visais reikiamais funkcionalumais.
Woocommerce įskiepis puikiai integruojasi su WordPress TVS ir suteikia pilną kontrolę el. parduotuvių vystytojams ir savininkams. 

  • Didžiulės augimo galimybės

Su WordPress TVS jūs galite auginti internetinę svetainę tuo metu, kai ir jūsų verslas auga. Galite pradėti nuo paprastos vieno puslapio informacinės svetainės ir vėliau poreikiui esant perdaryti į elektroninę parduotuvę ar portfolio puslapį, arba pridėti neribotą skaičių blogo straipsnių.

  • Kaštų efektyvumas

WordPress taip pat lyderiauja prieš kitas platformas kaip pinigus taupanti platforma. WordPress dizaino sukūrimo, vystymo, programavimo, priežiūros kaštai palyginus  su kitom platformom yra nedideli.

Mūsų Darbai

Vyrų klubo svetainė
Moteriškų rankinių ir krepšių parduotuvė

Internetinės Svetainės Kūrimo Procesas

Darbų Sąrašas

Svetainės žemėlapis

Dizaino darbai

Programavimo darbai

Svetainės startas

DUK

Svarbiausi dalykai, kuriuos mums reikia sužinoti apie jus:  jūsų veiklos sritis, kokias paslaugas ar produktus norite parduoti, pagrindinis svetainės tikslas (pardavimas, idėjos testavimas ir t.t.), aptarti svetainės struktūrą, dizainą, vaizdinę medžiagą, tekstus kuriuos norėsite pateikti internetinėje svetainėje , reikalingus  funkcionalumus.

Internetinės svetainės kaina priklauso nuo daug faktorių, vieni svarbiausių: reikalingas individualus ar standartinis dizainas pagal ruošinį,  vidinių puslapių skaičius, funkcionalumai. Jei pageidajaute, kad pateiktumėme mūsų kainos pasiūlymą, užpildykite anketą dešinėje.

Darbai trunka priklausomai nuo projekto sudėtingumo, svetainės turinio apimties bei kaip greitai gauname  visą reikalingą informaciją iš užsakovo svetainės kūrimui. Standartinės elektroninės parduotuvės sukūrimas užtrunka nuo 2 iki 6 savaičių,

Susisiekite su mumis telefonu  +37062124163 , el. paštu info@webexpertai.lt arba užpildykite dešinėje esančią kontaktų formą.

Teikiame vidinio SEO optimizavimo paslaugas. Tad galime optimizuoti internetinės parduotuvės vidinį SEO. 
Kaina priklauso nuo vidinių puslapių ir produktų skaičiaus.

Taip. Mes optimizuojame ir pritaikome dizainą visų dydžių ekranams, tiek mobiliųjų įrenginių, plašetėms tiek skirtingo dydžio kompiuterių ekranams,

Svetainės valdymui naudojame  patikimą ir vieną populiariausių, turinio valdymo sistemą – WordPress, Woocommerce. Ši turinio valdymo sistema leidžia lengvai atlikti reikiamus turinio pakeitimus, esant poreikiui plėsti internetinę svetainę, pridėti papildomus produktus, puslapius ir  funkcionalumus. Daugiau apie WordPress ir Woocommerce galite pasiskaityti čia

Susisiek Su Mumis

Kilo klausimų, domina darbas su mumis? Užpildykite kontaktų formą ir mes atsakysime į jums rūpimus klausimus

Vieta

Vilnius, Lietuva

Kontaktai

Tel. nr.: +370 621 24 163;
El. paštas: info@webexpertai.lt

Darbo laikas

I-V: nuo 9 iki 18.00;
VI-VII - nedirbame