9 Priežastys kodėl turėtumėte rinktis WordPress savo tinklapiui

9 priezastys kodel turetumete rinktis WordPress savo tinklapiui

WordPress pasitiki ir naudoja milijonai žmonių ir verslų. 29 procentų visų internetinių tinklapių naudoja WordPress turinio valdymo sistemą (TVS), tai yra virš 65 milijonų svetainių, elektroninių parduotuvių ir blogų. WordPress platforma yra žinoma dėl daugybės pranašumų: kaštų optimizavimo, funkcionalumo, lankstumo ir intuityvaus naudojimosi ir kitų pranašumų.

Kadangi tai nėra pakankamai didelė priežąstis kodėl turėtumėte naudoti WordPress. Todėl mano galvoje iškyla tokie klausimai:
Kodėl WordPress yra toks populiarus?
Kodėl tiek daug žmonių teikia pirmenybę WordPress?
Ar ši platforma turi apribojimų apie kuriuos nežinau?
Ir svarbiausias klausimas, tai užtektinai geras ir teisingas pasirinkimas? Pabandome išsiaiškinti.

1. WordPress yra atviro kodo platforma

WordPress yra atviro kodo programinė įranga – kurią galima nemokamai naudotis ir redaguoti. Todėl jūs lengvai galite rasti visiems prieinamą orginalų kodo šaltinį.

2. WordPress lankstumas

Šiandien WordPress yra žymiai daugiau, nei blogerių platforma. Ši plaforma duoda visišką lakstumą sukūrimui bet kokio norimo tinklapio sukūrimui. Platus pasirinkimas įskiepių pasiūlo reikiamus funkcionalumus. Todėl jūs galite turėti bet kokios paskirties tinklapį, kaip pavyzdžiui:

 • Elektroninės komercijos tinklapį

Elektroninę parduotuvę,  turėti visus reikalingus internetinei parduotuvei reikalingus funkcionalumus. Integruoti mokėjimus, sandėlio programas, buhalteriją, kurjerių modulius, išsiųsti pdf sąskaitas ir visus kitus reikalingus funkcionalumus.

 • Narystės tinklapį su mėnesiniais mokėjimais

Tinklapio paskirtis ir formos galimybės yra tiesiog didžiulės. Galite turėti bet kokios formos ir paskirties tinklapį

 • e-komercijos tinklapį panašų į EBay ar Alibaba
 • Blogą kaip Tech Crunch
 • Vaizdo įrašų tinklapį kai Youtube ar Vimeo
 • Fotografijos puslapį kaip Fricr.com
 • Klasifikuotų skelbimų puslapį kaip OLX
 • Narystės ir mokymų puslapį kaip Udemy
 • Atsakymų ir klausimų forumą kaip Quara.com
 • Enciklopedinį tinklapį kaip Wiki.

3. Kodėl WordPress tinklapiai yra draugiški SEO, Google paieškos sistemai

Google ir kitos paieškos sistemos reitinguoja tinklapius paieškos rezultatuose pagal tam tikrus paramentrus. Kuo daugiau parametrų jūs atitinkate, tuo aukščiau paieškos sitemose jūsų puslapis rodomas, tuo  geriau jūsų tinklapis reitinguoja. Geros naujienos, kad WordPress priima visą atsakomybę, kurią turinio valdymo sistema turėtų priisimti. Dar geriau, yra skirtingų įskiepių, kurie padeda pagerinti jūsų tinklapio matomumą paieškos rezultatuose.

Dalis svarbiausių TVS reikalavimų:

 •  Greitas krovimo laikas”. Greitas krovimo laikas yra įtakotas ir jūsų TVS. Štai kodėl WordPress jau yra optimizuotas geram užkrovimo greičiui.
 • Geri kodavimo standartai: švarus ir aukštą kodo standartą užtikrina nuolat prie jo dirbantys WordPress programuotojai.
 • Tinklapio žemėlapis: lengva sugeneruoti ir pateikti tinklapio žemėlapį paieškos sistemoms. Tai padeda paieškos sistemoms atpažinti tinklapio struktūrą.
 • Navigacija: WordPress platformoje navigacija tampa labai stipri su meniu, išskleidžiamamu meniu funkcija, žymomis, kategorijomis kurias suteikia WordPress.
 • Nuotraukų optimizavimas: lengva pridėti pavadinimus ir alt žymas nuotraukose. Tad lengva optimizuoti nuotraukų pavadinimus geriasniam post’o/puslapio reitingavimui.
 • Socialinių tinklų integracija: paieškos sistemos teikia didelę reikšmę į tinklapius iš socialinių tinklų ateinačiam žmonių srautui. Būtent todėl WordPress palaiko socialinių tinklų integraciją.
 • Vartotojo patirtis, WordPress yra pilnai optimizuotas geram darbui su skirtingais prietaisais, naršyklėmis ir sistemomis.

4. WordPress lengva naudotis

WordPress vartotojų skaičius auga labai greitai, pagrindinė priežąstis yra lengvas naudojimasis. Jeigu vistik iškyla naudojantis WordPress’u, tuomet siūlome kreiptis pas WordPress Specialistus.

5. Lengvas turinio valdymas

Net nemokantis koduoti žmogus gali pasikoreguoti savo puslapio tekstus ar pasikeisti nuotraukas. Šia turinio valdymo sistema nesunku išmokti naudotis tinklapio savininkui. Tai taip pat sutaupo daug pinigų. Nes dėl kiekvieno pakeitimo kreiptis pas programuotoją.

6. Didelė bendruomenė padeda spręsti problemas

Didžiulė WordPress bendruomenė turi aktyvius naudotojus ir programuotojus. Gerai prižiūrimas forumas talpina milijonus užklausų ir problemų sprendimų būdų. Šiame forume galite surasti atsakymą į jūsų problemą, užklausą.

7. WordPress saugumas

WordPress platforma turi aukštus saugumo standartus. Kadangi net 29% visų tinklapių yra būten joje, todėl hackeriai nuolatieško spragų, kurios galėtų padėti jiems patekti į tinklapį.

Bet nesijaudinkite, reguliarūs WordPress atnaujinimai sumažina šias sistemos spragas. Reguliarus WordPress sistemos atnaujinimas yra veiksmingas būdas apsisaugoti nuo šių pažeidžiamumų.

Ištikrųjų daugelis tinklapių yra nulaužiami dėl to, kad daugelis tinklapių savininkų turi per mažai suvokimo ir žinių apie internetinius puslapius.

 • Svarbu prisiminti šiuos dalykus:
 • Reguliariai atnaujinti sistemos įskiepius,
 • Reguliariai atnaujinti WordPress versiją,
 • Naudoti tik premium temas, dažnai žmonės susivilioja pigiomis ar nemokamomis temomis. Blogai sukoduota tema, jų tinklapį padaro labai pažeidžiamą.

8. Integracija su bet kokiu servisu/programa

WordPress turi daugybę funkcionalumų, bet įskiepiai šią plaformą padaro dar galingesne. Šiuo metu galime pasirinkti ir naudoti 4100 įskiepių.

Daugybė funkcijų lengvai integruojasi su WordPres’u:

 1. Kontaktų forma. Konktaktų forma yra viena iš bazinių reikalavimų kiekvienam tinklapiui.
  “Contact form 7” yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų įskiepių. O su kitu įskiepiu “Form get” yra galimybė gauti mokėjimus.
 2. Naujienlaiškis yra vienas iš svarbiausių funkcionalumų ryšio su klientais užmezgimui. Integravus naujienlaiškį, potencialių klientų el. pašto adresai gali būti surinkti jūsų tinklapyje ir lengvai pridėti į naujienlaiškio prenumeratorių sąrašą.

9. Proporcingai tapimas geresniu

Būnant didele ir labiausiai efektyvia bendruomene, WordPress vystosi kiekvieną dieną, gerindamas draugiškumą vartotojams, naudotojo sąsają ir funkcionalumus. Profesionalūs WordPress verslo tinklapiai ypatingai populiarėja ir artimoje ateityje pamatysime įvairių patobulinimų, kaip kad. Daugiau funkcionalumų Seo optimizacijai ar dar paprastenę vartojojo sąsają.

Apibendrinus WordPress yra puiki platforma jūsų verslo tinklapiui. Mes labai rekomenduojame ja naudotis. Gal turite savo klausimų ir ar pastebėjimų apie WordPress? Pasidalinkite jais su mumis.

Parašykite komentarą

×