WordPress turinio valdymo sistemos pranašumai

Kas yra WordPress?

WordPress yra galinga atviro kodo turinio valdymo sistema (TVS), kuri pasiūlo platų spektrą funkcionalumų profesionaliam verslo tinklapio sukūrimui.
Nuo
2003 metų, kai buvo sukurta, ši platforma praėjo ilgą vystymosi kelią ir šiuo metu yra patikimas sprendimas profesionaliems tinklapiams ir elektroninėms parduotuvėms. Nenuostabu, kad 33 procentai visų šiuo metu veikiančių internetinių puslapių yra palaikomi WordPress platformos. Nepaisant milžiniškos konkurencijos WordPress sistema išlieka stipri dėka jos siūlomų privalumų. Pranašumai naudojant šią internetinių svetainių vystymo technologiją yra nesibaigiantys, todėl šiame puslapyje pateikiame tik dalį jų.

WordPress pranašumai

Viena geriausių WordPress savybių – lengvas turinio valdymas . Todėl ne tik programuotojai gali išmokti naudotis WordPress turinio valdymo sistema. Tai yra todėl, kad ši sistema turi intuityvią vartotojo sąsają. Integruotą funkcijų valdymo lauką, kuriame vartotojai gali pridėti naujus puslapius, įrašus, kategorijas, pakeisti nustatymus ir netik. Viena geriausių WordPress sistemos savybių – lengvas naudojimasis. 

Nuotraukos, vaizdo įrašai, tekstai ir kiti vaizdinės medžiagos elementai gali būti lengvai pridėti į jūsų WordPress puslapį reikalingiems turinio pakeitimams atlikti. Ši sistema siūlo drag-and-drop sistemą, kuri leidžia nutempti norimą vaizdinį turinį į norimą vietą, įkelti ir  lengvai patalpinti puslapyje.


Draugiškumas google paieškos sistemai yra vienas didžiausių WordPress TVS privalumų. Paieškos sistemos mėgsta WordPress, nes šio sistemos kodas yra paprastas ir švarus, dėlto paieškos sistemoms kaip google, lengva indentifikuoti ir indeksuoti puslapių turinį. Tai pat ši sistema suteikia galimybę kiekvienam puslapiui pritaikyti SEO komponentus, tokiu būdu užtikrinama aukštą pozicija paieško sistemų rezultatuose.

 

WordPress atviro kodo sistema siūlo ypatingas lankstumo galimybes, kurios gali būti panaudotos kuriant tinklapius skirtingoms paskirtims. Tai gali būti tiek informacinė svetainė, blogas ar elektroninės parduotuvė. O esant naujiems plėtros, naujų puslapių ir funkcijų poreikiams, tai gali būti sukurta ir integruota į jau veikiančią internetinę svetainę.

WordPress TVS programinė įranga, sistemos kodas yra reguliariai atnaujinamas. Todėl WordPress sistema atitinka visus šių dienų saugumo reikalavimus ir leidžia naudotis naujausiais technologiniais sprendimais.

Woocommerce yra įskiepis Wordpres’ui. Kuris leidžia kurti puikiai atrodančias el. parduotuves su visais reikiamais funkcionalumais.
Woocommerce įskiepis puikiai integruojasi su WordPress TVS ir suteikia pilną kontrolę el. parduotuvių vystytojams ir savininkams. 

Su WordPress TVS jūs galite auginti internetinę svetainę tuo metu, kai ir jūsų verslas auga. Galite pradėti nuo paprastos vieno puslapio informacinės svetainės ir vėliau poreikiui esant perdaryti į elektroninę parduotuvę ar portfolio puslapį, arba pridėti neribotą skaičių blogo straipsnių.

WordPress taip pat lyderiauja prieš kitas platformas kaip pinigus taupanti platforma. WordPress dizaino sukūrimo, vystymo, programavimo, priežiūros kaštai palyginus  su kitom platformom yra nedideli.

Mūsų Darbai

internetinių svetainių kūrimas: vairavimo mokykla Kelių žvagždės
Kelių Žvaigždės

Susisiekite Su Mumis

Vieta

Vilnius, Lietuva

Kontaktai

Tel. nr.: +370 621 24 163; El. paštas: info@webexpertai.lt

Darbo laikas

I-V: nuo 9 iki 17.30

×